У зв’язку із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи .

У зв’язку із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Олишівської громади  отримали від селищного голови подяки за особистий вагомий внесок у ліквідації наслідків цієї страшної трагедії та грошові подарунки. Вдовам померлих ліквідаторів також вручені грошові винагороди та посмертні подяки їхнім чоловікам.

03 квітня за ініціативи депутата Олишівської селищної ради Явтушенко Раїси Григорівни відбувся суботник.

03 квітня за ініціативи депутата Олишівської селищної ради Явтушенко Раїси Григорівни відбувся суботник по вул. Газопровід. До весняного прибирання території долучилися мешканці зазначеної вулиці та небайдужі мешканці громади.   З ентузіазмом та гарним настроєм було зроблено чимало роботи: зібрали сміття, прибрали торішнє листя, розчистили територію від гілок, провели санітарну чистку насаджень.