Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Чернігівської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Для дорожньої інфраструктури Чернігівщини 2021-й став роком якщо не другого народження, то своєрідного ренесансу — Анна Коваленко

До цьогорічної програми Президента України «Велике будівництво» потрапили 280 кілометрів доріг Чернігівської області,  з яких 182 кілометри — дороги державного значення. На якому етапі реалізація запланованого та як забезпечується якість цих автошляхів — розповіла сьогодні під час чергового брифінгу голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

Про електронний підпис

Наразі електронний підпис є одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом.

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

СБУ заблокувала канал збуту пороху криміналітету!!

СБУ запобігла незаконному збуту вибухових речовин у Чернігівській області. У зловмисника вилучено майже 2,5 кг пороху та більше сотні набоїв калібру 7,62 мм. Серед «замовників» товару були представники кримінальних кіл.

Лаштуй сани влітку: як клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» готуються до зими

Витрати на тепло в осінньо-зимовий період «з’їдають» левову частку доходів власників будинків з індивідуальним опаленням. Тож питання, як їм зменшити фінансове навантаження на родинний бюджет, набуває особливої актуальності. ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує побутовим споживачам природного газу відповідь на це питання – тариф «Твій газ Рівномірний платіж». У травні-червні понад 1800 жителів Чернігівської області вже перейшли на нього, щоб уникнути великих сум у зимових платіжках.