Про розвиток в Чернігівській області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

В області налічується 1990 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 1857 осіб (або 93,3% від загальної чисельності таких дітей) вже знаходяться у сімейних формах виховання: 1330 – у сім’ях опікунів, піклувальників; 527 – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Про COVID-19 та вакцинацію

COVID-19 − це інфекційне захворювання, викликане новим коронавірусом під назвою SARS-CoV-2. Передається через прямий, непрямий або тісний контакт із іншою людиною, яка має вірус, через заразні виділення або крапельним шляхом, коли інфікована людина кашляє, чхає, розмовляє або, наприклад, співає. Найпоширенішими симптомами є висока температура, кашель та втома. Менш поширені, але серйозніші симптоми включають утруднене дихання або задишку, втрату смаку або запаху, біль або відчуття здавлювання у грудях. І хоча більшість людей із COVID-19 мають легкі симптоми і середню тяжкість перебігу захворювання та одужують вже за 2-6 тижнів, пацієнтам із тяжким перебігом може знадобитися госпіталізація, а їхній стан може загрожувати життю. Деякі пацієнти можуть мати симптоми або наслідки, які тривають або повторюються довший період часу (іноді це називають пост-ковідним станом або тривалим перебігом COVID).

У нашій громаді не міліє джерело поваги до людей похилого віку.

У нашій громаді не міліє джерело поваги до людей похилого віку. 15 серпня селищний голова Сергій Малець та староста сіл Серединка, Топчіївка, Сіножацьке Володимир Нагорний привітали із 90-річчям Парасковію Павлівну Ткаченко, мешканку с. Топчіївка, та вручили їй подарунки.

День кавуна

03 серпня юні учасники художньої самодіяльності Олишівського БК весело відзначили День кавуна. Малі аматори смакували солодким соковитим велетнем та насолоджувалися  живим спілкуванням. Веселощі дітворі організувала в.о. директора, художній керівник Марина Ходот.