31.12.2021 Було прийнято рішення про закупівлю по предмету: Розподіл електричної енергії

31.12.2021 Було прийнято рішення про закупівлю по предмету: Розподіл електричної енергії (код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії) здійснити шляхом проведення переговорної процедури скороченої у відповідності з вимогами Закону. У зв’язку з чим прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю за предметом: Розподіл електричної енергії (код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії) за результатами проведених переговорів з Акціонерним товариством «Чернігівобленерго» Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: з метою організації закупівлі, з урахуванням статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами)  (далі – Закон),  відповідно до частини 2 статті 13 Закону замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону.

29 грудня відбулось нагородження переможців та учасників щорічного конкурсу «Краща ялинкова іграшка» серед дітей Олишівської громади.

ДОПОМОГА НА ЗДОБУТТЯ ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНОЇ СІМ’Ї

1 січня 2022 року набирає чинності Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.201  №397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності  малозабезпечених сімей».

Завершився щорічний дитячий конкурс «Краща ялинкова іграшка» серед дітей Олишівської громади.

Цьогоріч конкурсній комісії було нелегко серед 18 учасників визначити переможців, адже всі діти творчо підійшли до створення іграшки, всі ялинкові прикраси оригінальні та надзвичайно гарні. Організатори конкурсу щиро вдячні дітям за активну участь в заході, а батькам та вихователям за сприяння у проведенні конкурсу.