Фото без опису

МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ,

ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

 

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі Мінветеранів) звертається наступним.

   Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС».

Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей,  Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Зокрема телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування, тощо.

   З метою покращення інформування вищезазначених осіб щодо їх прав і свобод, просимо розмістити контакти безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110  ГО «Донбас СОС»  на Інтернет ресурсах та інформаційних стендах органів місцевого самоврядування, а також в приміщеннях установ та організацій, що надають послуги для осіб, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщених осіб.

 

Заступник Міністра              Руслан Калінін