До уваги страхувальників! Розширено функціонал кабінету страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду України

На виконання постанови Уряду від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану” Пенсійним фондом України забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Ті, хто планують відкриття власного бізнесу або масштабування вже діючого, можуть заручитися фаховою підтримкою

До регіонального офісу «Зроблено в Україні», який з квітня поточного року діє на базі обласного центру зайнятості,  за консультаціями вже звернулися 90 громадян області. Майже половина з них – фізичні особи-підприємці, третина – мають намір поповнити лави підприємців, решта –  юридичні особи. Серед відвідувачів офісу - 13 учасників бойових дій та членів їх сімей, 2 переселенців.

Отримувачі страхових виплат можуть подати заяву на зміну виплатних реквізитів онлайн

Пенсійний фонд України реалізував на вебпорталі електронних послуг нову можливість для отримувачів страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням – подання заяви на зміну виплатних реквізитів.

У зв’язку зі зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують автоматично

Постановою Уряду від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива“ передбачено, що у разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення здійснюється без звернення громадян.

Щоб не втратити субсидію, пільгу або пенсію своєчасно інформуйте Пенсійний фонд України про зміни!

Якщо громадянин не подає до ПФУ відомості про зміну персональних даних, то виплата пенсії, субсидії або пільги може призупинитися до з'ясування обставин та встановлення підстав для їх поновлення.