АТ «Укртрансгаз» Мринське виробниче управління підземного зберігання газу оголошує про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничого майданчику: Компресорна станція Олишівка.

ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з закінченням 29.08.2023 року строку дії Договору про надання послуг з вивезення побутових відходів на території Олишівської селищної ради № 1-04/18 від 30.08.2018 року, який був укладений з ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» за результатами проведення конкурсу, та законодавчими змінами щодо поводження з відходами вивезення побутових відходів з населених пунктів Олишівської селищної територіальної громади тимчасово призупиняється до проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів у встановленому Законом порядку та укладення типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами договорів зі споживачами відповідно до Правил надання послуг з управління побутовими відходами.

ГРАФІК проведення виїзних особистих приймалень керiвниками Чернiгiвської районнoї державної (вiйськовоi) адмiнiстраuii Чернiгiвськоi областi на вересень 2023 року

27 вересня 2023 року в приміщенні Олишівської селищної ради відбудеться особистий прийом громадян Першим затупником голови Чернігівської РДА - КРАМАРЕНКОМ Сергієм Миколайовичем.

Про проведення Всесвітнього дня прибирання.

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому беруть понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Терміни проведення акції з 16 серпня по 16 вересня 2023 року.

Надання безоплатної правової допомоги

20 січня 2023 року відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах) в наступних старостатах Олишівської ОТГ: