ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з закінченням 29.08.2023 року строку дії Договору про надання послуг з вивезення побутових відходів на території Олишівської селищної ради № 1-04/18 від 30.08.2018 року, який був укладений з ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» за результатами проведення конкурсу, та законодавчими змінами щодо поводження з відходами вивезення побутових відходів з населених пунктів Олишівської селищної територіальної громади тимчасово призупиняється до проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів у встановленому Законом порядку та укладення типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами договорів зі споживачами відповідно до Правил надання послуг з управління побутовими відходами.

ГРАФІК проведення виїзних особистих приймалень керiвниками Чернiгiвської районнoї державної (вiйськовоi) адмiнiстраuii Чернiгiвськоi областi на вересень 2023 року

27 вересня 2023 року в приміщенні Олишівської селищної ради відбудеться особистий прийом громадян Першим затупником голови Чернігівської РДА - КРАМАРЕНКОМ Сергієм Миколайовичем.

Про проведення Всесвітнього дня прибирання.

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому беруть понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Терміни проведення акції з 16 серпня по 16 вересня 2023 року.

Надання безоплатної правової допомоги

20 січня 2023 року відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах) в наступних старостатах Олишівської ОТГ:

Повідомлення про прийняття рішення «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Олишівської селищної ради»

18.07.2022 року на засіданні сімнадцятої сесії восьмого скликання Олишівської селищної ради було прийнято рішення № 419-17/VIII «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Олишівської селищної ради». Дане рішення розміщено на офіційному сайті Олишівської селищної ради за посиланням: olyshivska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти»

Повідомлення

Просимо відгукнутись голів об’єднаних територіальних громад Чернігівського району, які мають можливість безкоштовно надати житло ( в тому числі що потребує ремонту або продаж.) для постраждалих мешканців міста Чернігова.

ОГОЛОШЕННЯ

27 січня 2022 року з 09.00 до 11.00 в приміщенні Олишівської селищної ради (смт. Олишівка, вул. Чернігівська, 3) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).