Олишівська селищна рада оголошує прийом заяв кандидатів на посади старост Смолянського та Серединського старостинського округів.

АТ «Укртрансгаз» Мринське виробниче управління підземного зберігання газу оголошує про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничого майданчику: Компресорна станція Олишівка.

ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з закінченням 29.08.2023 року строку дії Договору про надання послуг з вивезення побутових відходів на території Олишівської селищної ради № 1-04/18 від 30.08.2018 року, який був укладений з ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» за результатами проведення конкурсу, та законодавчими змінами щодо поводження з відходами вивезення побутових відходів з населених пунктів Олишівської селищної територіальної громади тимчасово призупиняється до проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів у встановленому Законом порядку та укладення типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами договорів зі споживачами відповідно до Правил надання послуг з управління побутовими відходами.

ГРАФІК проведення виїзних особистих приймалень керiвниками Чернiгiвської районнoї державної (вiйськовоi) адмiнiстраuii Чернiгiвськоi областi на вересень 2023 року

27 вересня 2023 року в приміщенні Олишівської селищної ради відбудеться особистий прийом громадян Першим затупником голови Чернігівської РДА - КРАМАРЕНКОМ Сергієм Миколайовичем.

Про проведення Всесвітнього дня прибирання.

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому беруть понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Терміни проведення акції з 16 серпня по 16 вересня 2023 року.