Оголошення!!!

29 липня о 10 год 30 хв в приміщенні Олишівської селищної ради (Чернігівський р-н, сел. Олишівка, вул. Чернігівська, 3) відбудеться зустріч з юристами Благодійного фонду «Право на захист».

Чернігівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки інформує!

Відповідно до вимог Закону України від 11.04.2024 № 3633-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», який набув чинності 18.05.2024, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності) та інші персональні дані.

Оновлення облікових даних військовозобов'язаних!

18 травня набула чинності нова редакція закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. Відповідно до цього закону військовозобов’язані протягом 60 днів повинні уточнити свої облікові дані. Це можна зробити через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, мобільний застосунок Міноборони «Резерв+» або через Центри надання адміністративних послуг.

Філія «Чернігівське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ

Філія «Чернігівське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024/2025 років інформуємо щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади:

Олишівська селищна рада оголошує прийом заяв кандидатів на посади старост Смолянського та Серединського старостинського округів.