Створено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область»

У рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу Google maps (Посилання на карту).
Ініціатива та створення карти стала можливою завдяки співпраці ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, який є координатором в Чернігівській області у напрямку протидії торгівлі людьми, зокрема встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Створення електронного довідника має на меті сприяти кращому доступу населення до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та підвищенню якості міжвідомчої співпраці в процесі надання допомоги таким особам. Карта допомоги може бути корисна громадянам як ресурс, де можна швидко знайти контакти закладів соціальної допомоги, Центрів безоплатної правової допомоги, громадських організацій, які в свою чергу можуть скоординувати та/або надати консультації у напрямку протидії торгівлі людьми.