Шановна молодь Олишівської громади!

Вітаю вас зі святом молодості, енергії та натхнення – Днем молоді!

Нам випало жити в непростий  час, коли перед нашою державою стоять складні випробування, і саме ми – молоде покоління – має стати міцною опорою на шляху розквіту й процвітання України.

Щиро дякую вам за активну громадянську позицію, яка робить Олишівську громаду динамічною та «живою», адже чимало наших заходів відбувається саме завдяки вашому бажанню та завзяттю.

Ви – сильні, обдаровані, наполегливі, тому у ваших руках майбутнє рідної громади та й всієї держави. Пам’ятайте, що вже сьогодні кожна ваша маленька перемога стає запорукою життєвого успіху та благополуччя рідного краю.

Творчо ростіть, розвивайтесь, здобувайте і ставайте успішними! Впевнено крокуйте до своєї мети! Нових вам звершень і перемог! Зі святом!

З повагою

Селищний голова                                                       Сергій МАЛЕЦЬ