Фото без опису

Проведено ямковий ремонт територіальної автомобільної дороги Т-25-01  Смолянка – Олишівка - Топчіївка.

Олишівська селищна рада в особі селищного голови Сергія Мальця та депутат районної ради Борис Чуян неодноразово звертались з запитами до Служби автомобільних доріг у Чернігівській області по питанню поточного ремонту доріг територіального значення, то ж ділянку дороги Т-25-01  Куликівка – Смолянка – Олишівка – Топчіївка було включено у постанову КМУ №55 від 30.01.2019 року. І ось зараз на території Олишівської громади проведено ямковий ремонт територіальної автомобільної дороги  Смолянка – Олишівка – Топчіївка. Ремонтні роботи виконала Чернігівська дорожньо-експлуатаційна дільниця. Жителі громади вдячні службі автомобільних доріг у Чернігівській області та його команді за оперативну роботу в рамках проведення ремонтних робіт.