Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу  Олишівської селищної ради

Вимоги до претендентів: знання законодавства, Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про засади запобігання та протидії  корупції», Бюджетний кодекс, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, основи регіонального управління, економіки та управління персоналом, основи права, правила охорони праці та протипожежної безпеки, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків, повна вища освіта фінансово-економічного відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років, стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років; вільне володіння державною мовою; досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах.

Документи приймаються за адресою: вул. Чернігівська, 3

смт. Олишівка, Чернігівського району, Чернігівської області, 15575,

контактні телефони:

68-09-31, 68-09-42

з 03.12.2020р. по 01.01.2021р. включно до 17.00 год.