Фото без опису

На початок 2021 року в області налічується 2004 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 1869 осіб (або 93,2% від загальної чисельності) вже знаходяться у сімейних формах виховання: 1349 – у сім’ях опікунів, піклувальників; 520 – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Всього, впродовж минулого року знайшли нові родини 347 таких дітей (39 – усиновлено, 208 – влаштовані під опіку, піклування, 76 - у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).

Незважаючи на проведені заходи, 114 дітей такої категорії продовжують перебувати в інтернатних установах та потребують нових батьків.

Для осіб, які мають бажання взяти у свою родину дитину пропонуємо за прямим посиланням на YouTube https://bit.ly/FamilyCare_list ознайомитись з «Відеокурсом «Що потрібно знати щоб взяти дитину у родину», створеного у рамках проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області», що реалізується консорціумом Oxford Policy Management, як частина програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» при підтримці Світового банку http://4сhildren.in.ua».

Для отримання більш детальної інформації з питань усиновлення дітей, влаштування їх під опіку/піклування, створення прийомної сім’ї/ дитячого будинку сімейного типу, родини патронатних вихователів, просимо звертатись до:

 - Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації, за тел. (0462) 67-46-38;

 - Чернігівського обласного центру соціальних служб, за тел. (0462) 67-83-46;

 - Служби у справах дітей Олишівської селищної ради, за тел. 68-09-42;

 - фахівця із соціальної роботи Олишівської селищної ради, за тел. 68-09-42.

Фото без опису