Шановні мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення і 76-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Упродовж десятиліть травень 1945 року залишається символом гордості за величний подвиг захисників і визволителів, які відстояли свободу нашої Батьківщини, проявивши невичерпне джерело патріотизму та вірного служіння своєму народу.

Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я Перемоги – це істинний приклад патріотизму для нащадків.

У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна та у глибокій повазі низько вклоняємося ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Бажаю вам, шановні ветерани, здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, родинного затишку, миру, злагоди й шани людської.

Зичу усім мешканцям громади мирного неба, світлих надій та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

Сергій МАЛЕЦЬ