«Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» — одна з найкращих наших пропозицій, особливо для споживачів з індивідуальним опаленням. Такі клієнти можуть сплачувати за газ до 40 % менше під час опалювального сезону, завдяки розподілу витрат на рівні частини. Так би мовити, створюючи собі депозит на зиму. Втім, для тих, хто підключиться в червні, вигода може стати подвійною, адже ці споживачі отримають нагоду виграти ще й кошти на газ у нашій акції «Рівномірний підключай — Газ вигравай!», — заявив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

 

ХТО і ЯК може стати учасником нової акції від ТОВ «Чернігівгаз Збут»?

 

Щоб стати учасником акції «Рівномірний підключай — Газ вигравай!», потрібно бути клієнтом ТОВ «Чернігівгаз Збут», з 01 по 30 червня 2021 року обрати тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та внести оплату за перший місяць.

 

Споживачі, які виконають означені умови, отримають нагоду стати щасливими власниками сертифікатів на природний газ:

 

· 1 місце — сертифікат 3000 грн на газ;

· 2 місце — сертифікат 2000 грн на газ;

· 3 місце — сертифікат 1000 грн на газ;

· 4–5 місця — 500 грн на газ;

· 6–10 місця — 250 грн на газ.

 

А перші 100 учасників гарантовано отримають по 50 грн на газ.

 

В акції не беруть участі клієнти, які змінили тарифний план у травні, а також власники тільки газової плити або газової колонки.

 

Підсумки та вручення подарунків

 

Підбиття підсумків акції «Рівномірний підключай — Газ вигравай!» та розіграш головних призів відбудеться 09 липня 2021 року, за допомогою сервісу генерації випадкових чисел https://www.random.org/. Результати будуть оприлюднені на офіційному сайті та на Фейсбук-сторінці ТОВ «Чернігівгаз Збут».

 

Виграні кошти будуть зараховані на особовий рахунок споживача й можуть бути використані, як оплата за газ, спожитий у наступних місяцях. Виграна сума не може бути використана, як оплата за доставку газу.

 

Детальніше про умови акції, а також про те, як стати клієнтом ТОВ «Чернігівгаз Збут» та перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», дізнавайтесь на сайті компанії або за телефоном 0462 616 304.

 

«Чернігівгаз Збут». Надійний та зручний для кожного!