Фото без опису

Анонсований у квітні тариф «Твій газ На зиму» (торік акція «Твоя Енергонезалежність») у цьому сезоні запущений не буде. Причина «заморожування» тарифу — стрімке зростання вартості природного газу як в Україні, так і в Європі.

Від моменту запуску річних тарифів на газ вартість блакитного палива невпинно зростала, у червні на Українській енергетичній біржі ціна збільшилася на 30 % до 12,14 гривень за кубометр (середньозважена ціна з ПДВ на умовах післяплати). Водночас, на нідерландському хабі TTF приріст вартості блакитного палива склав 23% і становить на сьогодні 28,13 євро за Мегават/год. Зростання ціни газу триває, незважаючи на закінчення опалювального сезону і низьку активність закачування ресурсу до підземних сховищ.

«Багато наших клієнтів, які торік оцінили переваги завчасного придбання газу на весь опалювальний сезон, із нетерпінням чекали на запуск цього тарифу. Але зважаючи на ситуацію на ринку природного газу та неможливість придбати дешевший ресурс і запропонувати привабливі умови створення власного газового запасу, ми не бачимо перспективи запускати цей продукт у поточному сезоні. Тому ми скасовуємо запуск тарифу «Твій газ На зиму»», — повідомив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста

Споживачам, що використовують природний газ для опалення осель, фахівці ТОВ «Чернігівгаз Збут», яке працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», радять тариф «Твій газ Рівномірний платіж», який дозволяє уникнути великих сум у платіжках упродовж опалювального сезону. Обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж», взимку ви можете сплачувати до 40 % менше, ніж реально споживаєте.

Зауважте, що підписники цього тарифу можуть у будь-який момент змінити його на інший газовий тариф. При переході між тарифами внесені раніше кошти нікуди не подінуться, вони будуть зазначені як переплата на особовому рахунку клієнта й можуть бути використані для оплати газу за іншим тарифом.

Пам’ятайте, вартість кубометра блакитного палива зафіксована на весь рік на позначці 7,99 гривень лише в тарифах «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж».

Більше інформації про тариф і калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу можна знайти на спеціальній інформаційній сторінці: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

«Чернігівгаз Збут». Надійний та зручний для кожного!