Фото без опису

 

Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг шукачам роботи та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Чернігівська районна філії Чернігівського обласного центру зайнятості у своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів пропонує скористатись електронними сервісами на web – сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

В залежності від потреб клієнта, директор Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Некрасова пропонує скористатись різними дистанційними онлайн-сервісами.

«Електронний кабінет роботодавця» – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість надавати звіти до центру зайнятості в режимі онлайн, переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та актуальність реквізитів свого підприємства, здійснювати добір працівників шляхом перегляду резюме.

«Електронний кабінет шукача роботи»  надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, про заходи, які проводитиме центр зайнятості.

«Електронна черга»  дозволяє, не виходячи з дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста центру зайнятості. Якщо особа зарезервувала для себе електронним час, їй необхідно безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.

Онлайн-платформа профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»  стане у нагоді тим, хто потребує допомоги у вирішенні таких питань як вибір або зміна професії, побудова свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей.

Новим продуктом державної служби зайнятості став Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/), який призначений для отримання  інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання резюме сучасного формату. На цьому порталі є можливість отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді на новій роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, уміння працювати в команді,  підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

Застосування у роботі Чернігівської районної філії Чернігівського обласного це6нтру зайнятості електронних сервісів направлені на вирішення головної мети, що стоїть перед службою зайнятості – забезпечення роботою громадян та вирішення кадрових питань роботодавців Чернігівського району.

Якщо Вам потрібна допомога у сприянні  працевлаштування або у доукомплектуванні вашого підприємства професійними кадрами звертайтеся до Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, яка розташована за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95 Б, для отримання інформації ви можете звернутися за телефонами:

(0462) 60-64-36, 60- 64-40;

Фото без опису

Кого шукають роботодавці Чернігівщини ТОП – 15 вакансій з заробітною платою

від 10 000 грн.

З початку року 195 роботодавців проінформували Чернігівську районну філію Чернігівського обласного центру зайнятості про потребу у працівниках. Завдяки тісній співпраці служби зайнятості з роботодавцями 342 вакансії було укомплектовано.

Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це-належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути яку можна онлайн на порталі державної служби зайнятості за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua

Станом на 28 жовтня 2021 року в базі даних Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості налічується 83 актуальні вакансії.  До ТОП -15 вакансій від роботодавців  з заробітною платою від 10 000 грн. увійшли:

* Кухар -10 000 грн. (м.Чернігів);

* Свердлувальник – 10 000 грн. (смт.Брусилів);

* Оператор агрегатних ліній сортування та перероблення деревини – 10 000 грн. (с.Кошівка);

* Бухгалтер – 10 000  грн.(смт. М.-Коцюбинське);

* Шпаклювальник – 11 520 грн. (м.Чернігів);

* Слюсар з механоскладальних робіт – 12 000 грн. (смт.Брусилів);

* Токар – 12 000 грн. (смт.Брусилів);

* Слюсар-ремонтник – 12 430 грн.  (смт. М.-Коцюбинське);

* Оператор лінії у виробництві харчової продукції – 12 430 грн.

(смт. М.-Коцюбинське);

* Налагоджувальник деревообробного устаткування – 13 200 грн. (м.Чернігів);

* Верстатник деревообробних верстатів – 14 000 грн. (смт. Гончарівське);

* Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – 15 000 грн. (м.Чернігів);

Головний інженер – 15 000 грн. (смт. Седнів);

Водій навантажувача – 15 000 грн. (смт. М.-Коцюбинське);

Водій автотранспортних засобів – від 15 000 до 15 785 грн.

(смт. М.-Коцюбинське, с. Красне, м. Чернігів);

 

За детальною інформацією про вакансії можна звернутись до Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефоном:

(0462) 60-64-35, 60-64-36