Вірю і знаю, що скоро всі тимчасово окуповані території будуть звільнені й наша земля буде очищена від ворога.

Президент Володимир Зеленський закликає кожного, у кого є можливість, доносити правду до наших громадян, які знаходяться в окупації. Правду про те, що звільнення неодмінно буде. Спротив Українців в окупації свідчить про те, що люди хочуть жити в Україні - вільній і незалежній.

Завдяки нашим військовим і їх успішним контратакам вже звільнено частину Херсонської області. У боях на Донбасі ми тактично переграємо, хоча противник має значну перевагу в артилерії, техніці та кількості військових.  Ширина фронту зараз - понад 2,5 тис. кілометрів.

Україна нікого не покинула. На тимчасово окупованих територіях виплачуються пенсії, надаються соціальні послуги та виплати. А головне - щоденно ведеться робота над звільненням наших територій і наших людей.

Все буде Україна! Разом до перемоги!