Фото без опису

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно російської агентки, яка передавала розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ

Слідчими Управління СБ України в Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно мешканки одного з прикордонних селищ, яка передавала ворогу розвіддані про переміщення та дислокацію підрозділів ЗСУ в регіоні.

Контррозвідники СБУ затримали  ворожу поплічницю у вересні 2022 року.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 32-річна жінка після початку повномасштабного вторгнення налагодила зв'язки з російськими окупантами. 

Після звільнення території вона продовжила співпрацю з ворогом, здійснюючи збір даних про розташування сил оборони, місць зберігання озброєння та військової техніки, розміщення блокпостів, руху військових колон. 

Зібрані відомості зловмисниця за грошову винагороду передавала окупантам за допомогою одного з месенджерів. 

Під час проведення слідчих дій правоохоронці  вилучили у ворожої інформаторки засоби комунікації з доказами листування з представником спецслужб рф.

Зловмисниця обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст.114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану). 

Наразі обвинувальний акт стосовно російської агентки скеровано до суду.

Фото без опису

Джерело:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0UCc4sEkS5cccWbGyq8QbW8HZJjHGUp6Cz61notSxnRUDY1ZKyu1tp2Q11gwrCNU7l&id=100064927505496