Фото без опису🛑Лікарю повідомлено про підозру у зловживанні впливом
   
🔸За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру медичному працівнику в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
  
🔸Досудовим розслідуванням установлено, що лікар одного з комунальних медичних закладів пообіцяв за грошову винагороду у розмірі 5000 доларів США вплинути на голову та членів спеціалізованої міжрайонної медико-соціальної експертної комісії щодо прийняття позитивного рішення про надання місцевому мешканцю інвалідності 3 групи.
   
🔸Під час проведення обшуку місця проживання та робочого кабінету виявлено і вилучено грошові кошти, журнали реєстрації, медичні документи, банківські карти та мобільні телефони.
   
🔸Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
   
🔸Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернігівській області.
    
🖇️Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.