Управління соціального захисту населення повідомляє, що Чернігівська районна державна адміністрація розпочала роботу щодо формування персонального складу членів Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при районній державній адміністрації.

Відповідно до Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  4 серпня 2023 р. № 812, склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, — три особи.

До складу Ради входять, зокрема, і внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громад Чернігівського району, долучитись до участі у відборі при формуванні складу Ради.

Перелік документів для участі у відборі до складу членів Ради для  внутрішньо переміщених осіб:

  • заява у довільній формі;

  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

  • документ про освіту (за наявності);

  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

  • відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості).

Документи щодо включення осіб до складу членів Ради подаються до 26.08.2023 Чернігівській районній державній адміністрації за адресою:

14035, м. Чернігів, вул. Шевченка, 48,

тел. для довідок: (0462) 72 41 02 (контактна особа – Нехай Алла Михайлівна),

 e-mail: chadm_post@cg.gov.ua

 Документи можуть подаватися в електронній та/або паперовій формі.