Шановні роботодавці! Запрошуємо вас до співпраці. Чекаємо у будь-якому структурному підрозділі обласної служби зайнятості. 

Що пропонуємо?

Перш за все – якісний та оперативний підбір персоналу. Маємо найбільшу базу шукачів роботи. Усі резюме - за посиланням: https://is.gd/lu5heP Підписку на вакансії за галуззю або регіоном можна здійснити через бот @DCZworknowbbot

У співпраці з фахівцями-рекрутерами ви безкоштовно і максимально швидко знайдете собі кваліфікованого працівника. Вони, у зручний для вас час, організують співбесіду з претендентом на вільне робоче місце.

На ваше замовлення – професійна підготовка, перепідготовка чи підвищення кваліфікації безробітних. Зокрема, у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які діють у 8 областях України та пропонують навчання за 95 ліцензованими професіями та 365 освітніми програмами. У переліку професій – токар, фрезерувальник, електрозварник, слюсар-ремонтник, водій, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій, верстатник, оператор верстатів з програмним керуванням, налагоджувальник верстатів тощо.

Додаткова перевага – стажування безпосередньо у вас на підприємстві, на конкретному робочому місці. Так у вас буде нагода оцінити претендента під час виробничого процесу.

І це ще не все! Ви можете розраховувати на фінансову підтримку від служби зайнятості. Компенсаційні виплати гарантовано за працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко конкурувати на ринку праці; зареєстрованих безробітних на нові робочі місця; переселенців. Також віднедавна уряд запровадив програму, за якою роботодавцям відшкодовуються витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.

Тримаємо економічний фронт та наближаємо Перемогу щодня!

 

                                                                                      Обласний центр зайнятості

Фото без опису