Головне  управління ДПС у Чернігівській області нагадує суб’єктам господарювання, що здійснювати торгівлю підакцизними товарами  можна лише за наявності відповідної ліцензії.  Сюди відноситься роздрібна торгівля: алкогольними напоями (крім столових вин), тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, або пальним.

Щоб отримати ліцензію, суб’єкт господарювання подає до податкового органу пакет документів, передбачений Законом України від 19 грудня 1995 року N 481/95-BP (зі змінами та доповненнями).

Видається ліцензія особисто заявнику або уповноваженому представнику заявника (керівнику чи іншій особі за довіреністю) при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу. Термін видачі ліцензії - не пізніше 10 календарних днів (щодо пального - не пізніше 20 календарних днів) з дня одержання зазначених у вищевказаному Законі документів.

Отримати ліцензію платник може, як у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича,11, так і у податковій інспекції за місцем здійснення діяльності.

Для того, щоб отримати ліцензію у ДПІ за місцем здійснення діяльності, платник має вказати це при подачі заяви.  

Якщо суб’єкт господарювання бажає отримати скановану копію ліцензії на свою електронну скриньку, то в заяві прописує свою електронну адресу. 

Консультацію з питань ліцензування можна отримати за номерами: (0462)652-948 або (0462)652-953.

 

                           Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області