В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

Тепер Україна має свій офіційний веб-сайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ  ОЛИШІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ!

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ОЛИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

З 1 січня 2021 року розпочинається етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.