Шановні мешканці Олишівської селищної ради!

У цей складний для нашої держави час, спостерігається тенденція щодо вжиття іноземними спецслужбами заходів, спрямованих на отримання інформації стосовно представників органів місцевого самоврядування, Державної прикордонної служби України, військових формувань Збройних Сил України та правоохоронних органів, що дислокуються на території Чернігівського району, а також їх близьких родичів.

До уваги ветеранів!

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. Зокрема, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей.

Інформація для ветеранів війни та членів їх сімей.

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту  осіб з інвалідністю інформує.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

Увага сказ!

В смт Олишівка зареєстровано випадок сказу кота.  У зв’язку з цим територія смт. Олишівка  та навколишні мисливські угіддя рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській  райдержадміністрації № 1 від 04.01.2022 року  оголошені неблагополучними щодо сказу та запроваджені карантинні обмеження. Загрозливою зоною визначено територію в радіусі 10км від смт. Олишівка. Затверджені заходи щодо ліквідації вогнища сказу, профілактики та недопущення розповсюдження хвороби на території Олишівської громади Чернігівського району. Зараз на території району здійснюється комплекс профілактичних та протиепізоотичних заходів.