Шановні захисники та захисниці незалежної України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Гроші на власну справу: ветерани та їхні сім’ї  можуть отримати фінансову підтримку бізнесу

Гроші на власну справу: ветерани та їхні сім’ї можуть отримати фінансову підтримку бізнесу

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування ветеранського бізнесу. Відтепер ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

УВАГА!!!

Протягом 23-25 серпня 2022 року на території області діє заборона проведення масових заходів, мирних зборів, мітингів та інших заходів, пов’язаних з великим скупченням людей.