22 січня – День соборності України

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки - об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.  І хоч тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Шановні мешканці Олишівської селищної ради!

У цей складний для нашої держави час, спостерігається тенденція щодо вжиття іноземними спецслужбами заходів, спрямованих на отримання інформації стосовно представників органів місцевого самоврядування, Державної прикордонної служби України, військових формувань Збройних Сил України та правоохоронних органів, що дислокуються на території Чернігівського району, а також їх близьких родичів.

До уваги ветеранів!

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. Зокрема, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей.

Інформація для ветеранів війни та членів їх сімей.

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.