Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту  осіб з інвалідністю інформує.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує.

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

Увага сказ!

В смт Олишівка зареєстровано випадок сказу кота.  У зв’язку з цим територія смт. Олишівка  та навколишні мисливські угіддя рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській  райдержадміністрації № 1 від 04.01.2022 року  оголошені неблагополучними щодо сказу та запроваджені карантинні обмеження. Загрозливою зоною визначено територію в радіусі 10км від смт. Олишівка. Затверджені заходи щодо ліквідації вогнища сказу, профілактики та недопущення розповсюдження хвороби на території Олишівської громади Чернігівського району. Зараз на території району здійснюється комплекс профілактичних та протиепізоотичних заходів.