Олишівська громада взяла участь в естафеті

Сьогодні наша громада взяла участь в естафеті  на підтримку національної єдності та державної суверенності, яку прийняла від Кіптівської ТГ. Дорослі і юні мешканці Олишівської ТГ пройшли зі стометровим Державним Прапором України, демонструючи єдність зі своєю рідною країною. Патріотичну естафету наша громада передає Іванівській ТГ.

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

До уваги шукачів роботи!

ТОВ «СП «АВТОСТРАДА»   терміново потрібні кваліфіковані робітники     на асфальтно-бетонний завод :

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у 2021 році

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 грудня 2021р. становила 961,1 тис. осіб. Загальне скорочення чисельності населення в січні–листопаді 2021р. склало 15647 осіб. При цьому природне скорочення становило 14327 осіб (на 2374 особи більше, ніж за відповідний період 2020р.), міграційне скорочення – 1320 осіб (на 413 осіб більше).