До уваги призовників і військовозобов’язаних!

Відповідно до статті 37 п.3 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники та військовозобов’язані після прибуття до нового місця проживання зобов’язані у семиденний строк стати на військовий облік та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця проживання знятися із зазначеного обліку.

Пенсійні виплати в умовах війни: поширені запитання

Пенсійним фондом України забезпечено своєчасне фінансування пенсійних виплат, навіть в умовах воєнного стану.  В повному обсязі профінансовано виплати за березень та квітень. Так, 25 березня цього року було  профінансовано в повному обсязі пенсії за квітень по Чернігівській області.

До уваги пенсіонерів!

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області повідомляє, що нарахування пенсій та їх фінансування у березні та квітні 2022 року проведено своєчасно та в повному обсязі.