03 квітня за ініціативи депутата Олишівської селищної ради Явтушенко Раїси Григорівни відбувся суботник.

03 квітня за ініціативи депутата Олишівської селищної ради Явтушенко Раїси Григорівни відбувся суботник по вул. Газопровід. До весняного прибирання території долучилися мешканці зазначеної вулиці та небайдужі мешканці громади.   З ентузіазмом та гарним настроєм було зроблено чимало роботи: зібрали сміття, прибрали торішнє листя, розчистили територію від гілок, провели санітарну чистку насаджень.

Вебінар на тему: «Основні аспекти оформлення трудових відносин. Переваги працевлаштування найманих працівників через Державну службу зайнятості»

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.