Пенсійний фонд України в Чернігівській області інформує.  Перші підсумки роботи під час карантину: посилений захист працівників, складнощі та обмеження при прийомі громадян

Пенсійний фонд України в Чернігівській області інформує. Перші підсумки роботи під час карантину: посилений захист працівників, складнощі та обмеження при прийомі громадян

Пенсійний фонд України почав виплачувати проіндексовані пенсії

Пенсійний фонд України почав виплачувати проіндексовані пенсії На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій з 1 травня. Виплата проіндексованих пенсій буде проводиться з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ «Укрпошта».