16 -17 листопада 2019 року Народний аматорський фольклорний колектив «Оберіг» Смолянського будинку культури Олишівської ОТГ взяв участь у ІV національному чемпіонаті з фольклору «EUROFOLK-Запоріжжя 2019» який проводився в місті Запоріжжя.

Основна мета Європейської Асоціації фольклорних фестивалів EAFF – популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

У номінації – групи фольклорних пісень, автентичний спів, «Оберіг» зайняв І призове місце!

Вітаємо  наш «Оберіг» з перемогою!

Прийміть найщиріші вітання і слова подяки та шани від жителів громади! Ваша творчість засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до народного мистецтва.

Бажаємо колективу здоров’я, нових здобутків, миру, любові і злагоди, натхнення і процвітання, нових творчих ідей у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої Держави!