Фото без опису

Срібні призери чемпіонату Чернігівського району з футболу, фіналісти кубка та супер-кубка!!!

З такими здобутками команди Олишівської ОТГ (ФК Смолянка та ФК Олишівка) завершили футбольний сезон 2019 року.

Серед 12 команд смолянці стали другими, а олишівці посіли четверту сходинку в чемпіонаті та стали фіналістами кубка і супер-кубка.

Дуже достойний результат.

Дякуємо вболівальникам за підтримку, а футболістам за не простий, але цікавий сезон.

Принагідно слід зазначити, що завдяки участі наших команд у змаганнях в Олишівській ОТГ відбулось 22 спортивно-масових заходи.

Участь команд у змаганнях відбувалась за підтримки Олишівської ОТГ, ТОВ "Баришівська зернова компанія", ФОП Мурашко, депутата Куликівської рр Б.В. Чуяна, Приліпка В.І, «MEDPROF» в особі Мешка О.В., Овсійка О.О., Славова І.І.