Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!
Прийміть найкращі  привітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Процвітання нашої країни у великій мірі пов’язано із розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого краю.

День місцевого самоврядування об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя волі народу.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову рідної громади і держави.

Тож нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості у подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів.

Сердечно бажаю вам міцного здоров`я, достатку й благополуччя.  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідної країни додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою  Селищний голова      Сергій МАЛЕЦЬ