Відбувася Х Обласний фольклорний фестиваль-конкурс імені Василя Полевика. Правда в онлайн режимі.

Цьогоріч до участі долучилися 36 аматорських колективів області. В цьому Фестивалі приймали участь і колективи з БК нашої громади. Переможцями журі визнало:

Номінація: Фольклорні колективи

І місце - Народний аматорський фольклорний колектив «Оберіг» Смолянського БК Олишівської селищної ради, керівник Микола Янушкевич.

ІІ місце - Фольклорний гурт «Глибока криниця» Олишівського Будинку культури, керівник Ніна Назаренко.

ІІІ місце - Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Пряля» Олишівського БК Олишівської селищної ради, керівник Іван Решотько.

Вітаємо наших майстрів фольклорного мистецтва.Фото без описуФото без описуФото без опису