Фото без опису

Цими вихідними святкуємо відразу дві визначні дати – День Конституції України та День молоді.

25 років тому саме 28 червня Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – перший Основний Закон незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої держави на світовій арені.

День молоді в Україні відзначається щорічно в останню неділю червня, цьогоріч – 27 червня. Це свято творчості й натхнення, енергії й запалу, пізнання й самоствердження, любові й романтики. Тобто – свято молодості, а отже – й нашого майбутнього.

Символічно, що ці два знакові державні свята відзначаються одночасно, адже саме в серцях молоді палає  сильний патріотизм та бажання відстоювати єдність та конституційний лад в Україні. Саме сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, визначатимуть шляхи розвитку країни.

Тож від щирого серця бажаю всім жителям Олишівської громади міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту й затишку у ваших родинах, високих досягнень, успіхів та нових звершень заради реалізації конституційних принципів – народовладдя, гуманізму й законності. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині, самореалізації та щасливому майбутньому.

Зі святами вас!

Сергій МАЛЕЦЬ