Шановні мешканці громади!

Ось і завершується 2021 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Новорічні свята – це завжди дивовижна пора, хвилююча і радісна. Це усіма нами улюблені дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла та надії.

Тож щиро вітаю вас із Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Хай рік прийдешній додасть нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітних мрій.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю та  достатком ваші оселі.

Нехай новорічні свята дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, професійні досягнення та творчі  здобутки.

Нехай новий 2022 рік буде стабільним та успішним, хай доля завжди буде прихильною до вас і ваших родин, а цілюще Господнє благословення несе щастя та усілякі життєві гаразди.

Веселих вам свят!

Селищний голова Сергій Малець