Про електронний підпис

Наразі електронний підпис є одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом.

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

СБУ заблокувала канал збуту пороху криміналітету!!

СБУ запобігла незаконному збуту вибухових речовин у Чернігівській області. У зловмисника вилучено майже 2,5 кг пороху та більше сотні набоїв калібру 7,62 мм. Серед «замовників» товару були представники кримінальних кіл.

Лаштуй сани влітку: як клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» готуються до зими

Витрати на тепло в осінньо-зимовий період «з’їдають» левову частку доходів власників будинків з індивідуальним опаленням. Тож питання, як їм зменшити фінансове навантаження на родинний бюджет, набуває особливої актуальності. ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує побутовим споживачам природного газу відповідь на це питання – тариф «Твій газ Рівномірний платіж». У травні-червні понад 1800 жителів Чернігівської області вже перейшли на нього, щоб уникнути великих сум у зимових платіжках.

АТ «Чернігівгаз»: Вчасне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж рятує життя

«Подбай про безпеку» - газовики пропонують клієнтам технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за акційною ціною – 300 грн на рік. Витоки газу є основною причиною викликів 104, і є вкрай небезпечними для здоров’я.

СБУ викрила міжрегіональне злочинне наркоугруповання

СБУ знешкодила організоване угруповання, яке займалось виготовленням і збутом наркотиків та психотропів. Зловмисники реалізовували «товар» через розгалужену мережу дилерів на території Чернігівської та Київської областей.

Вартість газу за тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у липні залишиться на рівні 7,99 гривень за куб

На тлі зростання вартості блакитного палива на енергетичних ринках тариф «Твій газ Рівномірний платіж» залишається острівцем стабільності. У липні ціна газу за цим тарифом не зростатиме. Для тих, хто приєднається до комерційної пропозиції в липні, як і для підписників тарифу в травні-червні, вартість палива залишиться незмінною — 7,99 грн за кубометр.