Робота в Чернігові є… на SIHE WOOD UKRAINE

ТОВ «Деревообробний комбінат, який є провідним філіалом китайського виробництва паркетної дошки SIHE UKRAINE (Сіхе Україна) потребує чимало працівників. Підприємство запрацювало у минулому році. Воно оснащене високотехнологічним обладнанням, продукція відповідає європейським нормам та міжнародним стандартам якості, адже виготовляється на експорт Як повідомила директорка по персоналу Ольга Масіч, нині на комбінаті налічується більше двохсот працівників. Проте  у планах керівництва -  значне розширення виробництва, отож наразі запрошують на роботу столяра-станочника, слюсаря-налагоджувальника, майстра цеху, підсобних працівників. На виробництві працюють як чоловіки так і жінки. Є можливість підібрати графік роботи за індивідуальними пропозиціями (6/1, 5/2, 4/2, 2/2/2). Претендентів розглядають лише без шкідливих звичок. Знайдеться робота й для штампувальника, налагоджувальника деревообробних верстатів тощо. Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, а отже, соціальний пакет, обіцяє заробітну плату

Про старт програми «Бізнес-акселератор»

Повідомляємо, що 18 жовтня у Чернігові стартує програма «Бізнес- акселератор», яку розробила Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації. Навчання триватиме з 18 жовтня по 5 листопада у приміщенні Агенції регіонального розвитку Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Преображенська, 12). Зареєструватися можна до 14 жовтня включно за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNqiqgNdAbJ0LvyIqY- hVW6HtE9IH2iDQmX6MwOWdI7KwLxg/viewform Залучені Агенцією експерти навчать учасників таким темам як: — Фінансування бізнесу, фандрейзинг (розподіл фінансів компанії, зовнішнє фінансування, партнерство); — Діджиталізація (розвиток сторінок у соціальних мережах); — Побудова команди (підбір кадрів, їх розвиток, делегування та мотивація); — Самопрезентація (комунікаційні навички, презентація свого продукту, мова тіла та тон голосу); — SMM (вибір соцмереж саме для вашого бізнесу, створення контенту, просування, таргетинг); — Soft-skills керівника (що робити у стресових ситуаціях, як протистояти емоційному вигоранню); — Кредитування бізнесу (можливості вигідного кредитування, залучення інвестицій); — Кризовий менеджмент (робота під час пандемії, пошуки шляхів розвитку); — Брендування бізнесу.