Опитування осіб з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують.

Міністерство соціальної політики України в межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.

Долучайся до команди ЦСО «А» СБУ – наближай Перемогу!

Долучайся до команди ЦСО «А» СБУ – наближай Перемогу!    Спецпризначенці Служби безпеки – експерти зі знищення ворогів. Вони захищають країну в найгарячіших точках війни і крок за кроком звільняють рідну землю від окупантів!   Сьогодні Центр спецоперацій «А» СБУ розширює свою команду.  Наші інструктори забезпечать якісним навчанням, сучасною зброєю та поділяться своїм досвідом.   Долучайся до команди кращих із кращих! Закарбуй своє ім’я на сторінках Перемоги!   Якщо ти вмотивований і впевнений у своїх силах – телефонуй за номером +38 067 401 66 05 або заповнюй анкету за посиланням

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України.

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.